9 Mart 2010 Salı

Berlin'de ama nerede?

Sevgili ablacımla 3 gündür haberleşemedim, evet Berlin'de, kendisine tavsiye ettiğim yerlerde ve belki benim keşfedemediğim yerlerde de geziyor ama ne yaptığını bilmeyi çok isterdim.. Onunla günlük dedikodularımı; Oscar yorumlarımı, Berlin nasıl, kaç tane hayvan sevdi Zoo'da bunları konuşmak istiyorum ama bir iletişim problemi var.. Boğazımda hepsi düğümlendi kaldı..


Pediyatri yoğun bakımındayım bütün ay boyunca.. Ben benim; burada da boş kaldıkça moda bloğu ve Mart ayının muhteşem moda dergilerini okuyorum.. Bilgisayara arkadan göz süzmeler, ortada kalan dergileri karıştırıp, defileler ve çekimlerdeki kıyafetlere sıradan yorumlarıyla küçümseyen hemşire ve meslektaşım doktorlardan anormal bunalmış haldeyim..

Mis gibi, en motive, en bebek sevgisiyle geldiğim andan birkaç dakika sonra bile bir sevimsiz bir yüz ya da beni yargılayan bir sözle demotive oluyorum.. Belki ben de biraz sevimsizimdir onlara ama benim kadar üzülmediklerine de eminim..


Neyse ki bahar geliyor, dışarıda birkaç söğüt ağacı hapşırdı. (yani çok minik yaprakçıklarını bir anda çıkarıvermişler, ne zaman?? ) Bu umut veriyor.. -